oferta – klient biznesowy

konsultacja wizerunkowa

Konsultacja wizerunkowa

cena: 200 zł

Jako stylista wizerunku wiem, że profesjonalny wygląd w świecie biznesu to absolutna podstawa. Tu, bardziej niż gdziekolwiek, liczy się zasada „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Nie możesz sobie pozwolić na modowe wpadki ani niedociągnięcia. W ich uniknięciu pomoże Ci doradca wizerunkowy.

stylista wizerunku sesje zdjęciowe

Sesje zdjęciowe

cena:
ustalana indywidualnie

Chcesz przygotować profesjonalne fotografie – np. do swojego portfolio lub na stronę firmową? A może masz w planach wykonanie sesji zdjęciowej całego zespołu? Aby efekt wywarł odpowiednie wrażenie, trzeba zadbać o każdy detal – także w kontekście stylizacji. Pomogę Ci w dobrze ubrań i właściwym pozowaniu.

Obsługuję również sesje zdjęciowe fashion – przygotowywane przez domy mody, producentów odzieży czy sklepy.

doradca wizerunkowy szkolenia kursy

Szkolenia dla pracowników salonów odzieżowych

cena:
ustalana indywidualnie

Kursy modowe mogą znacznie podnieść jakość obsługi w salonie odzieżowym. Organizowane przeze mnie szkolenia wizerunkowe są pomocne w budowaniu spójnej identyfikacji wizualnej i mają realny wpływ na wyniki sprzedażowe. Zadbaj o wysokie kwalifikacje swoich pracowników. Z moją pomocą staną się profesjonalnymi doradcami i pomogą swoim klientom kompletować idealnie dopasowaną garderobę i dodatki.

szkolenia wizerunkowe pokazy mody

Pokazy mody

cena:
ustalana indywidualnie

Obsługuję również pokazy mody. Stylista pomaga przy kompletowaniu outfitu dla poszczególnych modelek, dobieraniu ubrań i dodatków do typu urody osoby prezentującej strój, a także nadzoru nad przebiegiem stylizacji. Stylistka do pokazów mody wspiera organizację tych wydarzeń pod kątem merytorycznym, organizacyjnym i technicznym.