oferta – klient indywidualny

analiza kolorystyczna jak dobrać kolory ubrań

Analiza kolorystyczna

cena: 200 zł

Zastanawiasz się, jak dobierać kolory ubrań i dodatków do swojego typu urody i sylwetki? Ustalimy to wspólnie podczas analizy! Dowiesz się, jakie odcienie najlepiej do Ciebie pasują.

zakupy ze stylistką

Zakupy ze stylistką

cena: 550 zł

Wybierz się na zakupy ze stylistką! Wspólnie odwiedzimy sprawdzone sklepy odzieżowe – w Lublinie, Trójmieście lub innym wybranym przez Ciebie mieście. Przed spotkaniem opowiesz mi o tym, w czym czujesz się najlepiej oraz wyznaczysz budżet, dzięki któremu skompletujemy gotowe outfity – w zgodzie z Twoim stylem życia, osobowością i typem sylwetki. Następnie stworzymy listę zakupów, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze kupując tylko te rzeczy, które są Ci potrzebne i w których czujesz się dobrze.

zakupy ze stylistką online

Zakupy online

cena: 550zł

Nie masz czasu na bieganie od sklepu do sklepu? Wiesz, że w Internecie można znaleźć nietuzinkową odzież, ale nie wiesz, co wybrać, aby stworzyć modne stylizacje zgodne z Twoją osobowością i typem urody? Pomoże Ci stylista – online kupimy wiele pięknych ubrań oraz dodatków.

analiza sylwetki

Analiza sylwetki

cena: 150 zł

Jesteś gruszką, jabłkiem, klepsydrą, a może rożkiem? Określenie typu sylwetki to podstawa przy tworzeniu dobrych stylizacji. Dzięki analizie zyskasz odpowiedź na pytanie: Jakie ubrania pasują do mojej sylwetki?

zakupy w mediolanie

Zakupy w Mediolanie

cena:
ustalana indywidualnie

Mediolan to światowa stolica mody. Miejsce, gdzie swoje butiki mają najlepsi z najlepszych. To właśnie tutaj znajdziesz unikatowe outfity – te od ikon światowej mody oraz aspirujących projektantów. Odkryj je, wybierając się na włoskie zakupy ze stylistką!

metamorfoza

Metamorfoza

cena: 2 500 zł,
obejmuje usługi fotografa,
wizażystki oraz fryzjera.

Marzysz o przejściu całkowitej przemiany? Chcesz zmiany wyglądu – tak, aby zyskać pewność siebie i lepiej wejść w role w życiu zawodowym i osobistym? Odważ się na całkowitą metamorfozę pod okiem doświadczonej stylistki.

porządki w szafie ze stylistką

OPTYMALIZACJA GARDEROBY

cena: 700 zł

Porządki w szafie świetnie sprawdzą się przed zakupami lub gdy Twoja garderoba jest pełna a ty ”nadal nie masz się w co ubrać”. Przejrzymy znajdujące się tam ubrania i dodatki, bazując na Twoich potrzebach i preferencjach. Dowiesz się jakie ubrania najlepiej do Ciebie pasują, a którym możesz już podziękować. Z rzeczy pozostawionych skompletuje dla Ciebie nowe gotowe stylizacje, podkreślające atuty Twojej sylwetki. Dostaniesz ode mnie także listę rzeczy do uzupełnienia.

zakupy w londynie

Zakupy w Londynie

cena:
ustalana indywidualnie

Londyn to idealne miejsce na odświeżenie garderoby lub skompletowanie outfitów na nowo. Zakupy ze stylistką, która ukończyła tutejszą uczelnię oznaczają jedno – powrót do domu z walizką wypakowaną po brzegi najmodniejszymi ubraniami i dodatkami!